Bestuursinformatie

Voorzitter: Poppe Eillert
Email: voorzitter@xj-club.nl
Secretaris en Penningmeester: Kees de Graaf
Email: secretaris@xj-club.nl Email: penningmeester@xj-club.nl
Algemeen bestuurslid: Jan Voogdt
Algemeen bestuurslid: Edwin Ruiter

Evenementen en Toerritten

Toercommissaris: Edwin Ruiter
Email: toercommissaris@xj-club.nl of
Email: evenementen@xj-club.nl

Toercommissie:


  • Poppe Eillert
  • Ruud Nijhof
  • Patrick Varkevisser
  • Bart Reitsma

  • Statuten

    Download hier de statuten van de XJ Club Nederland
    Download de Statuten

    Clubblad en website

    Webmaster: Edwin Ruiter
    Email: webmaster@xj-club.nl
    Redactie Clubblad: Poppe Eillert
    Wil je clubbladcopy opsturen?
    Doe dat dan naar: Email: redactie@xj-club.nl


    Techniek en Clubgegevens

    Heb je vragen van technische aard over de XJ?
    Technische man: Bob Hollander
    Tel: 0316-264079
    Email: technische.man@xj-club.nl
    Het Rekeningnummer van de club is ING Bank: NL95INGB0009359004
    BIC:INGBNL2A
    t.n.v. Yamaha XJ Club Nederland
    Tasveld 13
    3402 SL Ijsseltein

    Notulen algemene ledenvergaderingen

    2016

    Verslag ALV 2016

    2015

    Verslag ALV 2015

    2014

    Verslag eerste ALV 2014
    Verslag tweede ALV 2014













    Laatst gewijzigd:
    30-09-2017: Kalender 2017,2018, fotos